7 iemesli, kāpēc apmeklēt festivālu
Marketing Shake 2024

Par ikgadēju notikumu mārketinga un komunikācijas pasaulē kļuvis festivāls Marketing Shake. Tas apvieno radošo industriju profesionāļus un entuziastus, lai kopīgi atskatītos uz paveikto, diskutētu par aktuālajām tendencēm un iezīmētu mūsu visu nākotnes iespējas. Jaudīgi lektori, patīkama noskaņa un vēl vairāki iemesli, kāpēc tev šogad ir jādodas uz Marketing Shake 2024!

Esi pirmais, kurš uzzina jaunumus

Ik dienu saskaroties ar aktuālajām tendencēm un dzīvojot savā darba burbulī, it kā neiespējami šķiet palaist ko garām. Tomēr visi nevar zināt visu. Tāpēc festivāls ir laba iespēja vienuviet dzirdēt dažādus viedokļus par dažādām tēmām, jo katra cilvēka redzējums un uzskati par vienu un to pašu atšķiras. 

Kontakti, kontakti, kontakti

Festivāls ir īstā vieta, kur satikties, iepazīties, veidot sadarbību, draudzību un pat dibināt darba attiecības. Vienā dienā vienlaicīgi satiec mārketinga un komunikācijas spožākos prātus.

Radošā gaisotnē top jaunas idejas

Pat ja šobrīd esi apmierināts ar visu un darbs iet no rokas, jauni iespaidi palīdz prātam darboties un radīt jaunas idejas. Radošā gaisotne un vērtīgā informācija iedvesmo un ļauj atkal paskatīties uz lietām no cita skatpunkta.

Paplašini savu redzesloku

Ja tev kādudien sāk šķist, ka visu jau zini, vai rodas sajūta, ka visu nepieciešamo tāpat vari atrast internetā vai iegūt no kolēģiem… tad – ir laiks paplašināt savu redzesloku. Satiec cilvēkus, uzzini jaunāko informāciju un papildini zināšanas. Pasaule ir tik plaša, cik plašu tu ļauj sev to ieraudzīt.

Satiec jaudīgus lektorus

Kamēr visu lektoru vārdi vēl noslēpumā, varam droši apgalvot, ka tu gribēsi viņus redzēt un dzirdēt. Savā pieredzē, zināšanās, atklājumos un nākotnes prognozēs dalīsies ne tikai Latvijas, bet arī ārvalstu pārstāvji. Iedvesmojies!

Atrodi atbildes uz saviem jautājumiem

Ja tevi jau sen nodarbina kāds jautājums, kam nevari rast atbildi, izmanto iespēju vienuviet satikt teju visus labākos nozares profesionāļus. Esi aktīvs, uzdod jautājumus, iesaisties diskusijās un uzrunā citus festivāla apmeklētājus. 

Baudi gardus ēdienus, dzērienus un dāvanas

Paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks. Ja vēl arī nobaudījis kādu gardu dzērienu un ticis pie dāvanām, tad jau ir pavisam laimīgs. Lai visas dienas garumā pietiktu enerģijas un dienas noslēgumā gūtu pozitīvas emocijas taustāmā veidā, vienmēr parūpējamies arī par ēdieniem, dzērieniem un atbalstītāju sarūpētām dāvanām.

Patiesībā viss ir elementāri. Varētu uzskaitīt vēl kaudzi iemeslu, kāpēc tev jādodas uz Marketing Shake 2024, bet tas nav nepieciešams. Tie, kuri jau ir bijuši kādā festivālā, te vienmēr atgriežas arī nākamgad. Bet tiem, kuri vēl nav bijuši vai vēl domā, šis ir īstais brīdis ķert ciet savu biļeti un izbaudīt pieredzes, informācijas un emociju pilnu dienu.

Tiekamies Marketing Shake 2024!

ORGANIZATORS
SAŅEM JAUNUMUS E-PASTĀ
SEKO JAUNUMIEM

MADE WITH ♥ BY WE ARE VERY
@ 2024 SIA WE ARE VERY 

lvLV