Vispārīgie noteikumi

SIA “WE ARE VERY” (turpmāk tekstā – organizators)
Persona vai uzņēmums, kas veic pasūtījumu www.marketingshake.lv interneta tirdzniecības vietnē (turpmāk tekstā – pircējs).

Pircējs rezervē un apmaksā dalību festivālā Marketing Shake (turpmāk tekstā – pakalpojums), bet organizators nodrošina kvalitatīvu pasākumu ar programmā minēto lektoru uzstāšanos. Ar pirkuma objektu – pakalpojumu – tiek saprasta dalība festivālā Marketing Shake.

Pircējs pasūta pakalpojumu, aizpildot attiecīgu pasūtījuma formu organizatora mājaslapā www.marketingshake.lv. Veicot pasūtījumu, pircējs apņemas norādīt precīzu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu un savu kontaktinformāciju. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā pakalpojuma nodrošināšana netiek garantēta. Pakalpojuma pasūtīšana uzskatāma par pircēja piekrišanu iegādāties pakalpojumu par norādīto cenu.

Apmaksu par pakalpojumu pircējs veic interneta veikalā www.marketingshake.lv, izmantojot kādu no Latvijas internetbankām (Swedbank, Luminor, SEB banka, Citadele) un maksājumu karti (Visa, Master Card, Maestro). Maksājumus, kas veikti interneta vietnē www.marketingshake.lv, apstrādā PaySera LT.

Iegādājoties pakalpojumu, pircējs piekrīt saņemt informatīvos paziņojumus par SIA “WE ARE VERY” jaunumiem.

Publiskā pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Foto un video materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma teritorijā, pircējs apliecina, ka ir informēts un viņam nav iebildumu, ka tiek iekļauts audiovizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

Interneta vietni www.marketingshake.lv uztur un apkalpo SIA “WE ARE VERY”.