5 ideas for smart use of artificial intelligence

Knowingly or unknowingly, we all use artificial intelligence (AI) on a daily basis. Applications and the possibility to communicate with AI online by asking a question and immediately receiving an answer to almost any question are becoming more and more relevant. Artificial intelligence is useful not only for private needs, but is also a good helper for the company. How to use the opportunities provided by AI wisely and effectively, read further in our prepared tips.

1. Pareizi uzdots jautājums

Lai saņemtu atbildi, vispirms pareizi jāuzdod jautājums. Noformulē to precīzi un nepārprotami. MI lielākā priekšrocība, salīdzinot ar Google meklētāju, ir spēja nekavējoties sniegt atbildi uz īpaši specifiskiem jautājumiem. Ja klasiskajā meklētājā ir nepieciešams atvērt vairākus avotus, lasīt informāciju, izvērtēt uzticamību un tikai tad nonākt pie atbildes, tad MI to visu paveic tavā vietā.

2. Faktu pārbaude

Kā MI zina atbildes uz visiem jautājumiem? MI pats nespēj neko izdomāt, taču lieliski spēj darboties ar informāciju, kas tam iedota. Cilvēka uzdevums ir sniegt informāciju un apmācīt mākslīgo intelektu to izmantot. Visa pamatā ir algoritms. MI nespēj aizstāt cilvēku, sociālās prasmes un empātiju.

Tāpēc ļoti svarīgs punkts ir faktu pārbaude. MI izmanto datus, ko kāds tam ir iedevis. Jauni pētījumi, aktuāla informācija un izmaiņas pasaulē var ietekmēt to, ka vakardienas informācija šodien jau vairs nav patiesa.

3. Teksta apjoma palielināšana

Rakstot projektus, noslēguma darbus augstskolā, pārspriedumus, pieteikumus vai jebkuru citu rakstu darbu, kam nepieciešams konkrēts vārdu vai lappušu skaits, neviens vien no mums sastapies ar problēmu – viss jau uzrakstīts, bet apjoms vēl nav sasniegts. Te palīgā var nākt MI, kas nelielu teksta apjomu spēj pārvērst plašos teikumos. Saturu būsi radījis pats, un MI palīdzēs to ietērpt skaistās frāzēs.

4. Vizuālais saturs

Produkta un pakalpojuma reklamēšanai nepieciešams ne tikai teksts, bet arī vizuālais saturs. Lai radītu kvalitatīvas produktu bildes, nepieciešams ilgs laiks, resursi (gan finansiāli, gan materiāli) un vairāku cilvēku iesaiste. Neskaitot nemaz zināšanas un prasmes darbā ar dažādām programmām, iekārtām un tehnikām.

MI to visu spēj paveikt īsā brīdī, apvienojot visas prasmes vienkopus. Tavs uzdevums ir tikai sagatavot vienu bildi ar produktu uz balta fona un ideju, kā vēlies to pasniegt. Šo vienu bildi vari izmantot neskaitāmas reizes, jo MI fonu, atribūtus un dizainu izveidos tavā vietā.

5. Sistemātisks saturs

Vēl viena MI priekšrocība – pasniegt saturu sistemātiski un pārskatāmi. Atlasot informāciju no liela datu apjoma, tas spēj izveidot sarakstu un plānu pa punktiem. Tas var palīdzēt gan ikdienā organizēt darbu, gan gatavojot prezentācijas, gan cenšoties izprast sarežģītus procesus.

Konkrētība un ideju daudzveidība var noderēt, kad plāno satura tēmas, ceļojuma apskates vietas, vēlies noskaidrot TOP 5 vai TOP 10 sarakstu par jebkurtu tēmu vai gribi uzzināt 5, 10 vai 50 dīvainākās lietas pasaulē. MI informācijas krājumos atradīsi pat to.
Mēs esam divu burtu attālumā no revolūcijas, saka zinātāji.
Izdzīvo tie, kas adaptējas, teic viedie. Vai tehnoloģijas un Mākslīgais intelekts radīs lipīgākus saukļus un augstākus pārdošanas skaitļus? Vai mākslīgais intelekts tiks galā ar mūsu izaicinājumiem vai veco vietā radīs jaunus? Vai ātrāks? Vai precīzāks? Trāpīgāks un elastīgāks? Vai efektīvāks un cik lielā mērā radošāks? Revolūcija vai apokalipse? Kur vilksim robežas, un kur tajā visā būt mums, cilvēkiem? Uzzināsim aktuālo un meklēsim atbildes kopā festivālā Marketing Shake 2023!

Tiekamies 10. augustā Āgenskalna tirgū, lai iegūtu atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem par mākslīgo intelektu. Visas dienas garumā no 9.00-20.00 norisināsies darbnīca, spraigas diskusijas un lekcijas. Par muzikālo noformējumu rūpēsies EHR.FM. Lai būtu spēks un enerģija, kārtīgi jāpaēd, tāpēc festivālā tiks nodrošinātas arī pusdienas. Pēc intensīvi pastrādātas dienas, laiks atpūsties Afterparty kopā ar DJ Uga. Rezervē savu biļeti jau šodien!

Vairāk par pasākuma norisi, īpašajiem viesiem un biļetēm uzzini Marketing Shake. Uz tikšanos!

ORGANISATOR

RECEIVE NEWS BY E-MAIL

FOLLOW THE NEWS

MADE WITH ♥ BY WE ARE VERY
@ 2023 SIA WE ARE VERY